Vyzkoušejte naši ilustrovanou knížku za 9 Kč!

Vybrat knížku
🫶🏻

@kluk1 a nejlepší kamarád

Před mnoha lety žil v kouzelném lese @kluk1. Byl to veselý a zvídavý chlapec, který si rád hrál se zvířátky. Jednoho dne, když se procházel lesem, potkal malého kouzelného tvora jménem Skřítek.

Skřítek mu řekl o velkém tajemství ukrytém hluboko v lese - tajemné studánce, která měla moc naplnit přání každého, kdo se do ní podívá. @kluk1 byl nadšený a rozhodl se vydat na cestu za studánkou, aby si mohl splnit svá nejtajnější přání.

Cesta k studánce nebyla snadná a @kluk1 se musel vypořádat s mnoha překážkami. Ztratil se v lese a setkal se s tlupou vlků, kteří mu chtěli ublížit. Ale díky své bystré myšlence a odvaze, kterou nasbíral při hře se zvířátky, se mu podařilo vlky přelstít.

Další překážkou byl obrovský balvan, který zatarasil cestu k studánce. @kluk1 se nevzdal a přemohl se, aby mohl balvan posunout a pokračovat na své cestě.

Nakonec dorazil k tajemné studánce a zhluboka se nadechl. Když se podíval dolů do vody, spatřil svá nejtajnější přání: chtěl si najít nejlepšího kamaráda na celém světě. Ponořil se do studánky a když vyplaval ven, měl v ruce malou postavičku z kouzelné hlíny. Byl to nejlepší kamarád, jakého si kdy mohl přát - malý kouzelný tvoreček, který mu bude vždycky dělat společnost a nikdy se na něj nezlobí.

A tak si @kluk1 uvědomil, že pokud se snažíme a nevzdáváme se, můžeme si splnit svá přání. A že největší poklad na světě jsou skvělí přátelé, se kterými se můžeme dělit o radost i starosti.