Vyzkoušejte naši ilustrovanou knížku za 9 Kč!

Vybrat knížku
🫶🏻

@holka1 a nejlepší kamarád

Před mnoha lety žila v kouzelném lese @holka1. Byla to veselá a zvídavá dívka, která si ráda hrála s jinými zvířátky. Jednoho dne, když se procházela lesem, potkala malého kouzelného tvora jménem Skřítek.

Skřítek jí řekl o velkém tajemství ukrytém hluboko v lese - tajemné studánce, která měla moc naplnit přání každého, kdo se do ní podívá. @holka1 byla nadšená a rozhodla se vydat na cestu za studánkou, aby si mohla splnit své nejtajnější přání.

Cesta k studánce nebyla snadná a @holka1 se musela vypořádat s mnoha překážkami. Ztratila se v lese a setkala se s tlupou vlků, kteří jí chtěli ublížit. Ale díky své bystré myšlence a odvaze, kterou nasbírala při hře s ostatními zvířátky, se jí podařilo vlky přelstít.

Další překážkou byl obrovský balvan, který zatarasil cestu k studánce. @holka1 se nevzdala a přemohla se, aby mohla balvan posunout a pokračovat na své cestě.

Nakonec dorazila k tajemné studánce a zhluboka se nadechla. Když se podívala dolů do vody, spatřila své nejtajnější přání: chtěla si najít nejlepšího kamaráda na celém světě. Ponořila se do studánky a když vyplavala ven, měla v ruce malou postavičku z kouzelné hlíny. Byl to nejlepší kamarád, jakého si kdy mohla přát - malý kouzelný tvoreček, který jí bude vždycky dělat společnost a nikdy se na ni nezlobí.

A tak si @holka1 uvědomila, že pokud se snažíme a nevzdáváme se, můžeme si splnit svá přání. A že největší poklad na světě jsou skvělí přátelé, se kterými se můžeme dělit o radost i starosti.